8 грудня 2016, четвер

Шевченко прокоментував форму Коноплянки

Шевченко задоволений грою Коноплянки (праворуч) у матчі з Косово

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко відповів на питання журналістів про стан півзахисника його команди Євгена Коноплянки.

За словами наставника жовто-синіх, він довіряє футболісту Шальке і бачить, як він прогресує, повідомляє XSport.ua. Керманич збірної України додав, що задоволений його грою в матчі з Косово.

Шевченко переконаний, що з точки зору фізики Коноплянка провів хороший матч. Йому потрібно повернути впевненість в собі, вважає головний тренер української команди.

"І ви бачили, що в першому таймі він прокинув м'яч, оббіг захисника. Він відпрацював добре: і в захист опускався, і попереду створював моменти", - вважає наставник збірної.

Напередодні Шевченко заявив, що перемога української команди в матчі з Косово виявилася непростою, гравці працювали з повною самовіддачею.

9 жовтня відбірковий матч на чемпіонат світу 2018 року між збірними України та Косово завершився перемогою України з рахунком 3:0

У першому таймі гол забив Артем Кравець. Під кінець гри у другому таймі у ворота суперника забили Андрій Ярмоленко та Руслан Ротань.