21 серпня 2017, понеділок

Роналду відзначився каре, розгромні перемоги фаворитів. Результати відбору ЧС-2018

Роналду забив чотири м'ячі у ворота Андорри

У рамках другого туру європейської кваліфікації на чемпіонат світу 2018 року збірні Франції, Нідерландів, Португалії та Бельгії здобули розгромні перемоги.

У групі A французька команда на своєму була сильнішою за Болгарію з результатом 4:1. Першими рахунок вже на 6-й хвилині несподівано відкрили гості зусиллями Міхаіла Александрова з пенальті, але вже на перерву суперники пішли за рахунку 3:1 після голів Кевіна Гамейро, Дімітрі Пайє і Антуана Гризманна. У другій половині наприкінці години гри Гамейро оформив дубль.

В іншому матчі цього ж секстету Нідерланди з аналогічним результатом виявилися сильнішими за Білорусь в домашніх стінах. На 15-й і 31-й хвилинах м'ячі забивав Квінсі Промес, але майже одразу після перерви Алєксєй Ріос скоротив відставання в рахунку. Тим не менш, взяття воріт від Даві Классена та Вінсента Янссена дозволили голландцям збільшити свою перевагу.

Свою першу перемогу у відборі на ЧС-2018 здобули діючі чемпіони Європи португальці, які на старті кваліфікації поступилися Швейцарії. Під гарячу руку піренейської збірної потрапила Андорра, яка пропустила шість м'ячів і не забила жодного. Чотири голи провів Кріштіану Роналду (так званий каре), ще по разу відзначилися Жоау Канселу і Андре Сілва.

В центральному матчі дня Бельгія не залишила шансів Боснії та Герцеговині на своєму полі - 4:0. Кривдниками балканської збірної виступили Емір Спахіч, який забив у власні ворота, а також Еден Азар, Тобі Альдервейрельд і Ромелу Лукаку.

Всі результати дня європейського відбору на ЧС-2018:

Група A

Франція - Болгарія 4:1
Голи: Гамейро, 23, 59, Пайє, 26, Грізманн, 38 — Александров, 6 (з пенальті)

Голи: Кяйт, 47, 70, Вассільєв, 52, Мошніков, 88

Напередодні в рамках другого туру відбіркового циклу чемпіонату світу 2018 року конкуренти збірної України по групі Ісландія та Хорватія здолали Фінляндію та Косово відповідно, тоді як поєдинок Італії та Іспанії в іншому секстеті завершився внічию.

В ще одному матчі дня Україна втратила перемогу над Туреччиною, зігравши 2:2, хоча по ходу гри вела з рахунком 2:0.