4 грудня 2016, неділя

Німеччина розібралася з Чехією, Англія - з Мальтою. Результати відбору ЧС-2018

Збірна Німеччини впевнено обіграла Чехію

Відбулися завершальні матчі другого туру європейської кваліфікації на чемпіонат світу 2018 року з футболу.

У групі C Німеччина приймала Чехію в домашніх стінах і впевнено перемогла з рахунком 3:0. Авторами голів виступили Томас Мюллер (двічі) та Тоні Кроос.

У секстеті E команда Польщі не без проблем здолала Данію на своєму полі - 3:2. "Кадра" встановила рахунок 3:0 на 47-й хвилині завдяки трьом забитим м'ячам від Роберта Левандовські, проте на 49-й хвилині пропустила автогол від Каміла Гліка, після чого через 20 обертів секундної стрілки в її воротах розписався Юссуф Поульсен.

Збірна Англії, яка виступає в групі F, на правах господарів обіграла команду Мальти - 2:0. Перемогу родоначальникам футболу принесли результативні постріли від Даніеля Старріджа та Деле Аллі.

Польща — Данія 3:2
Голи: Левандовські, 20, 35 (з пенальті), 48 – Глік (у свої ворота), 49, Поульсен, 69

Гол: Кронаветер, 74

Напередодні в рамках другого туру європейської кваліфікації на чемпіонат світу 2018 року збірні Франції, Нідерландів, Португалії та Бельгії здобули великі перемоги.

Раніше конкуренти збірної України по групі I Ісландія та Хорватія здолали Фінляндію і Косово відповідно, тоді як поєдинок Італії та Іспанії в іншому секстеті завершився внічию.

В ще одному матчі дня Україна втратила перемогу над Туреччиною, зігравши 2:2, хоча по ходу гри вела з рахунком 2:0.