24 липня 2017, понеділок

Конкуренти України виграли, Грузія сенсаційно здобула нічию в Уельсі. Результати відбору ЧС-2018

Ісландія вирішила результат поєдинку з Туреччиною протягом трьох хвилин першого тайму

Конкуренти збірної України по групі I кваліфікації європейського відбору на чемпіонат світу 2018 року, Ісландія та Хорватія, переграли Туреччину та Фінляндію відповідно, тоді як збірна Грузії здобула нічию в гостьовому матчі з півфіналістом Євро-2016 Уельсом.

Ісландія вирішила результат поєдинку з Туреччиною протягом трьох хвилин перед перервою. На 42-й хвилині Омер Топрак забив м'яч у власні ворота, після чого на 44-му оберті секундної стрілки Алфред Фіннбогасон зафіксував результат, що став підсумковим - 2:0.

Хорватія й зовсім обмежилася одним взяттям воріт у зустрічі з Фінляндією. Автором переможного голу став Маріо Манджукич, який записав своє ім'я на табло на 18-й хвилині.

У групі D сенсацію створила команда Грузії, яка завоювала один бал на полі півфіналіста чемпіонату Європи 2016 року збірної Уельсу. Господарі відкрили рахунок вже на 10-й хвилині завдяки точному удару Гарета Бейла, але на 57-й хвилині Торніке Окріашвілі відновив рівновагу, яка протрималася до фінального свистка - 1:1. Тепер завдяки перемозі Сербії над Австрією з результатом 3:2 лідерство захопила балканська команда.

Виграли свої матчі й фаворити секстету G Іспанія та Італія. І якщо піренейці відносно легко розібралися з Албанією завдяки голам від Дієго Кости та Ноліто - 2:0, то апеннінці по ходу поєдинку з Македонією поступалися з рахунком 1:2 наприкінці півгодини гри. Проте на 75-й хвилині Чіро Іммобіле відновив рівновагу, а на 90+1-й - він же вирвав для Італії перемогу - 3:2.

Гол: Манджукич, 18

Раніше відбірковий матч на чемпіонат світу 2018 року між збірними України та Косово завершився перемогою України з рахунком 3:0.

Напередодні відбулися завершальні матчі другого туру європейської кваліфікації на чемпіонат світу 2018 року з футболу. Німеччина перемогла Чехію, Англія - Мальту, а Польща - Данію.