4 грудня 2016, неділя

Я так грав завжди. Степаненко розкритикував суддівство у матчі Туреччина - Україна

Степаненко (зліва) не згоден, що його дії тягнули на 11-метровий

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко залишився незадоволений роботою арбітра в гостьовому матчі другого туру відбору ЧС-2016 проти Туреччини, в якому господарі здобули нічию з рахунком 2:2 ударом зі спірного пенальті.

За словами футболіста жовто-синіх, в цьому епізоді швидше суперник тримав його, ніж він сам, повідомляє UA-Football. Гравець української команди послався на своїх близьких людей, які не побачили пенальті, хоча визнав, що вони, звичайно, на його боці.

"Думаю, такі одинадцятиметрові можна призначати після кожного стандарту. Скільки себе пам'ятаю, так при виконанні стандартних положень грав завжди. І ніколи досі порушень не фіксували", - переконаний Степаненко.

Півзахисник назвав хорошим результатом здобуту в Туреччині нічию, але в той же час зазначив, що у команди були шанси у кінці першого та на початку другого таймів забити ще, щоб виграти матч. Хавбек визнав, що результат гри потрібно вважати справедливим, оскільки перша половина поєдинку залишилася за гостями, а друга - за господарями.

"Вони трохи змінили гру. Не знаю чому, але ми фізично виявилися до такого тиску не зовсім готові. Хвилини після 75-ї почали програвати багато боротьби, поступалися в швидкості. Звичайно, це позначилося на ході протистояння", - резюмував Степаненко.

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко після матчу проти Туреччини заявив, що задоволений грою команди.

Україна втратила перемогу над Туреччиною, зігравши 2:2, хоча по ходу матчу вела з рахунком 2:0.