10 грудня 2016, субота

Вольфсбург сенсаційно переграв Реал в матчі Ліги чемпіонів

Вольфсбург створив головну сенсацію перших чвертьфінальних матчів Ліги чемпіонів

В рамках першого матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів Вольфсбург на своєму полі переграв мадридський Реал з рахунком 2:0.

На першій хвилині голом відзначився Роналду, але боковий арбітр зафіксував сумнівне положення поза грою у португальця. Через 15 хвилин Бензема не реалізував 100-відсотковий шанс відкрити рахунок - німецький клуб врятував Бенальо.

Проте через кілька хвилин за фол проти Шюррле у ворота Реала був призначений пенальті, який впевнено реалізував Рікардо Родрігес.

Через сім хвилин Максиміліан Арнольд замкнув простріл Бруну Енріке і зміцнив перевагу своєї команди над суперником.

У другому таймі Реал намагався відновити статус-кво, але всім його спробам запобігала оборона і воротар Вольфсбурга. Господарі також мали можливість довести рахунок до великого, але Шюррле і Крузе не реалізували свої можливості.

Вольфсбург їде з впевненим гандикапом в Мадрид. Матч-відповідь відбудеться 12 квітня.

Вольфсбург - Реал 2:0

Голи: Р. Родрігес, 18; Арнольд, 25

Вольфсбург: Бенальо - Вієйрінья, Налдо, Данте, Родрігес - Гілавогі, Луїс Густаво - Бруну Енріке (Треш, 80), Арнольд, Дракслер (Шафер, 90+3) - Шюрлле (Крузе, 85)

Реал: Навас - Данило, Пепе, Рамос, Марсело - Модріч (Іско, 64), Каземіро, Кроос (Х. Родрігес, 85) - Бейл, Бензема (Хесе, 41), Роналду

Попередження: Вієйрінья, Бенальо, Луїс Густаво, Арнольд - Бейл