24 червня 2017, субота

Визначився суперник Манчестер Юнайтед по фіналу Кубка Англії

Крістал Пелас вдруге в історії вийшов у фінал Кубка Англії

Другим фіналістом найстарішого футбольного турніру в світі став лондонський Крістал Пелас, який у півфіналі обіграв Уотфорд.

Рахунок у цьому матчі був відкритий в самому дебюті: на шостій хвилині матчу Яннік Боласі скористався пасом Дем'єна Ділейні і відправив м'яч у ворота Пантілімона.

Відігратися "Шершні" зуміли вже в другому таймі після точного удару Троя Діні. Однак рівновага трималася недовго. Через шість хвилин після голу Діні Коннор Уікхем забив переможний гол своєї команди, який і вивів Крістал Пелас у фінал Кубка Англії.

Для Крістал Пелас майбутній вирішальний матч за найстаріший футбольний трофей стане другим в історії клубу. Перший і єдиний, який відбувся в 1990 році, завершився для лондонської команди невдало.

Зазначимо, що фінал Кубка Англії-2016 відбудеться 21 травня на стадіоні Уемблі.

Крістал Пелас - Уотфорд 2:1

Голи: Боласі, 6; Уікхем, 61 - Діні, 55

Крістал Пелас: Хеннессі - Уорд, Данн, Ділейні, Суаре - Кабай, Йедінак - Заа, Панчон (Макартур, 74), Боласиі (Сако, 81) - Уікхем (Адебайор, 86)

Уотфорд: Пантілімон - Ньом (Анья, 82), Кеткарт, Брітос, Аке - Абді (Гедіура, 55), Капу (Маріо Суарес, 32), Уотсон, Хурадо - Ігало, Діні

Попередження: Данн - Хурадо, Маріо Суарес, Діні

Нагадаємо, напередодні Манчестер Юнайтед став першим фіналістом Кубка Англії, обігравши в півфінальному матчі Евертон з рахунком 2:1.