10 грудня 2016, субота

Визначився ще один учасник півфіналу Кубка України з футболу

Зоря вперше в історії вийшла до півфіналу Кубка України

Луганська Зоря на своєму полі виграла у луцької Волині з рахунком 5:0 у матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка України та за сумою двох поєдинків з результатом 6:1 пробилася до півфіналу.

Перший гол уболівальники побачили на 21-й хвилині. Це Артем Гордієнко ударом в один дотик після передачі Джаби Ліпартії вивів господарів вперед.

Зоря подвоїла свою перевагу на 50-й хвилині, коли з передачі все того ж Гордієнка Іван Петряк реалізував вихід один на один з воротарем суперника.

Рахунок 3:0 став на 77-му оберті секундної стрілки. Пауліньо не зміг забити з пенальті, який парирував голкіпер Волині Богдан Шуст. Але бразилець зумів включитися в епізод і став автором гольової передачі на Олександра Караваєва, який через 10 хвилин оформив результат 4:0.

Підсумковий рахунок встановив Євген Опанасенко після точного удару з лінії штрафної.

Тим самим Зоря вперше у своїй історії пробилася у півфінал Кубка України.

Зоря - Волинь 5:0 (в першому матчі - 1:1)
Голи: Гордієнко 21, Петряк 50, Караваєв 78, 86, Опанасенко, 90

Зоря: Шевченко, Опанасенко, Чечер, Ткачук, Сухоцький, Гордієнко (Пауліньо, 69), Танковський, Ліпартія (Чайковський, 59), Караваєв, Петряк, Будковський (Безбородько, 62)

Волинь: Шуст, Богданов, Жуніч, Шабанов, Горопевшек, Кравченко, Логінов, Герасимюк (Дудик, 71), Польовий, Мемешев (Никитюк, 87), Козьбан (Деда, 46)

На 76-й хвилині Пауліньо не реалізував пенальті

Попереджені: Опанасенко - Горопевшек, Польовий, Жуніч, Богданов, Шабанов

Вилучені: Горопевшек, 40, Богданов, 84

Першим півфіналістом Кубка України раніше став Шахтар, який програв у повторному матчі чвертьфіналу Ворсклі 1:2, але за сумою двох матчів з рахунком 5:2 пройшов далі.