4 грудня 2016, неділя

Визначився перший фіналіст найстарішого футбольного турніру в світі

Манчестер Юнайтед має шанс завоювати трофей за підсумками нинішнього сезону

Манчестер Юнайтед став першим фіналістом Кубка Англії, обігравши в півфінальному матчі Евертон.

Команди подарували глядачам Уемблі відкритий, атакуючий футбол з великою кількістю небезпечних моментів.

У першому таймі помітною перевагою володіли підопічні Луї ван Гала, що закономірно вилилося в один забитий гол - Феллаїні замкнув навіс Марсьяля з лівого флангу.

У другому таймі Евертон заграв значно активніше, у першу чергу, в атаці. Результати цього були втілені практично відразу - на 55-й хвилині у ворота Де Хеа був призначений пенальті, але Лукаку не зумів переграти іспанського воротаря.

Однак через 20 хвилин Евертон все-таки зумів зрівняти рахунок. Деулофеу виконав простріл у штрафний майданчик, а Смоллінг зрізав м'яч у свої ворота.

Коли здавалося, що додатковий час неминучий, Манчестер Юнайтед вирвав перемогу. Марсьяль вирвався один на один з Роблесом і впевнено переграв голкіпера.

Суперник Манчестер Юнайтед по фінальному матчу визначиться завтра, 24 квітня, в матчі Крістал Пелас - Уотфорд.

Евертон - Манчестер Юнайтед 1:2

Голи: Смоллінг, 75 (у свої ворота) - Феллаїні, 34; Марсьяль, 90

Евертон: Роблес - Бейнс, Ягелка, Стоунз, Бешич - Гібсон, Маккарті, Клеверлі, Барклі, Леннон (Деулофеу, 70) - Лукаку

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Фосу-Менса (Валенсія, 61), Смоллінг, Блінд, Рохо - Каррік, Феллаїні (Еррера, 87) - Руні, Лінгард, Марсьяль - Решфорд

Попередження: Барклі - Руні, Еррера

На 57-й хвилині Лукаку не забив пенальті (воротар)

Нагадаємо, на цьому тижні Манчестер Юнайтед вдома впевнено обіграв Крістал Пелас в чемпіонаті Англії з рахунком 2:0.