8 грудня 2016, четвер

Визначився останній півфіналіст Кубка України з футболу

Дніпро не зазнав проблем зі Сталлю в чвертьфіналі Кубка України

Дніпропетровський Дніпро, обігравши за сумою двох матчів дніпродзержинську Сталь з рахунком 7:1, став останнім учасником півфінальної стадії Кубка України з футболу.

Після перемоги в першому матчі з рахунком 3:0, матч носив формальний характер. У зв'язку з цим Мирон Маркевич задіяв у цій зустрічі напіврезервний склад, однак і це не завадило його підопічним домогтися розгромної перемоги.

Рахунок у матчі у першому таймі відкрив Матос після подачі Політило зі штрафного.

У другому таймі дубль оформив Матеус, ще один гол забив Лучкевич. У кінцівці зустрічі "гол престижу" зумів оформити красивим ударом з льоту Денис Васін.

7:1 за сумою двох матчів - і Дніпро приєднався до Шахтаря, Зорі та Олександрії в півфіналі Кубка України.

Дніпро - Сталь 4:1 (перший матч - 3:0)

Голи: Матос, 29, Матеус, 48, 61, Лучкевич, 64 - Васін, 85

Дніпро: Кучер - Адамюк, Сваток, Гуйє, Матос - Ротань, Шахов (Лучкевич, 62), Політило - Матеус, Руїс (Піко, 40), Зозуля (Назаренко, 68)

Сталь: Бандура - Латіфу, Іщенко, Карасюк, Габріель (Барановський, 66) - Каленчук, Р. Малакян, Е. Малакян (Дебелко, 75) - Фернандес (Даніелян, 46), Васін, Лазіч

Попередження: Матос - Фернандес, Р. Малакян

Нагадаємо, в рамках матчу-відповіді чвертьфіналу Кубка України Олександрія обіграла Динамо з рахунком 1:0 і за сумою двох матчів з рахунком 2:1 здолала чинного володаря трофею.

Луганська Зоря на своєму полі виграла у луцької Волині з рахунком 5:0 у матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка України і за сумою двох поєдинків з результатом 6:1 пробилася у півфінал.

Першим півфіналістом Кубка України раніше став Шахтар, який програв у повторному матчі чвертьфіналу Ворсклі 1:2, але за сумою двох матчів переміг з рахунком 5:2 і пройшов далі.