5 грудня 2016, понеділок

Визначився новий учасник чвертьфіналу Кубка України з футболу

Представник Прем'єр-ліги виявився сильнішим за команду з Першої ліги

Сталь із Дніпродзержинська пробилась до вісімки кращих команд українського кубка після домашньої перемоги над Гірником в матчі-відповіді 1/8 фіналу.

На 25-й хвилині Володимир Адамюк вивів господарів вперед, але гості зрівняли рахунок на 68-му оберті секундної стрілки завдяки голу В'ячеслава Рябова.

Путівку до чвертьфіналу Сталі приніс результативний постріл Антона Котляра з 11-метрової позначки на 80-й хвилині.

У першому поєдинку команд із Дніпродзержинська та Кривого Рогу була зафіксована нічия 1:1.

Сталь - Гірник 2:1
Голи: Адамюк, 25, Котляр, 80 (з пенальті) — Рябов, 68

Сталь: Паньків, Адамюк, Кравченко, Іщенко, Воронін, Котляр, Кучеров, Каленчук (Карасюк, 74), Козак (Васін, 68), Кулач (Гоменюк, 87), Дебелко

Гірник: Ганєв, Солдат, Баєнко, Павлов, Сантрапинських, Боровський, Ямпіль, Рябов, Григорик, Нудний, Дацюк (Бука, 78)

Попереджені: Іщенко, Каленчук, Рябов, Боровський, Сантрапинських, Кравченко

Напередодні Динамо, Зоря та Ворскла вийшли в чвертьфінал Кубка України. Між тим, дев'ять голів допомогли Шахтарю пройти в наступний раунд турніру.