11 грудня 2016, неділя

Визначилися учасники фіналу Ліги Європи-2016

Ліверпуль тричі у своїй історії виграв Кубок УЄФА - турнір-попередник Ліги Європи

У фіналі Ліги Європи англійський Ліверпуль, який за сумою двох матчів півфіналу переміг іспанський Вільярреал з рахунком 3:1, зіграє у вирішальному поєдинку турніру проти іспанської Севільї.

Після поразки з рахунком 0:1 у першому поєдинку на виїзді англійський клуб повинен був відіграти мінімум один гол, щоб розраховувати хоча б на додатковий час.

Господарям вдалося відкрити рахунок вже на 7-й хвилині, завдяки чому результат по сумі двох зустрічей став рівним. Це Бруно Соріано відправив м'яч у сітку власних воріт після прострілу суперника. Надалі Ліверпуль був ближче до того, щоб збільшити свою перевагу, ніж Вільярреал - щоб відновити рівновагу. На початку другого тайму гол у ворота іспанської команди явно назрівав.

Свого англійський колектив домігся на 63-й хвилині. Після невдалого виносу м'яча іспанцями Роберто Фірміно вивів Даніеля Старріджа на побачення з воротарем опонентів, і той ударом від стійки відправив сферу у рамку.

Положення гостей погіршилося на 71-й хвилині, коли Віктор Руїс сфолив поруч із власним штрафного майданчика, за що отримав попередження. Оскільки для захисника воно стало другим, Вільярреал залишився у меншості.

Остаточний рахунок 3:0 встановив Адам Лаллана, який після передачі Фірміно влучив точно у кут воріт суперника.

У паралельному матчі Севілья виявилася сильнішою за Шахтар з рахунком 3:1, що дозволило за сумою двох поєдинків здолати український клуб з результатом 5:3 і пройти у третій поспіль фінал турніру.

Фінал Ліги Європи відбудеться 18 травня у швейцарському Базелі на стадіоні Сент-Якоб.

Ліверпуль - Вільярреал 3:0 (перший матч - 0:1)
Голи: Соріано, 7 (у свої ворота), Старрідж, 63, Лаллана, 81

Ліверпуль: Міньоле, Клайн, Туре, Ловрен, Морено, Джан, Мілнер, Коутіньо (Аллен, 82), Фірміно (Бентеке, 89), Лаллана, Старрідж (Лукас, 90+2)

Вільярреал: Ареола, Маріо Гаспар, Мусаккьо, Руїс, Коста, дос Сантос (Бонера, 73), Піна (Трігерос, 60), Соріано, Суарес, Солдадо (Адріан, 68), Бакамбу

Попереджені: Клайн - Руїс, Солдадо, Суарес

Вилучений: Руїс, 71