9 грудня 2016, п'ятниця

Уболівальники англійського клубу перервали матч закиданням невеликих м'ячів - відео

Поле було всіяне сторонніми предметами

Фанати англійського Чарльтона закидали маленькими м'ячами поле і тим самим зупинили поєдинок своєї команди у другому за рангом дивізіоні країни проти Бірмінгема в знак протесту проти незадовільних результатів улюбленців.

Шанувальникам лондонського клубу не подобається те, що колектив посідає місце у зоні вильоту у третій за рангом англійській лізі.

Радикально налаштовані фанати перед грою роздали невеликі кульки іншим уболівальникам Чарльтона, після чого ті були пущені в хід.

Арбітр був вимушений на кілька хвилин перервати поєдинок, щоб працівники стадіону прибрали газон від сторонніх предметів. Глядачі скандували вимоги про відставку керівництва клубу.

Сам матч завершився перемогою Чарльтона з рахунком 2:1.

У березні фанати англійського Лестера спровокували землетрус магнітудою 0,3 бала під час святкування голу у ворота Норвіча. Студенти геологічного факультету університету Лестера зафіксували слабкий землетрус під час матчу 27-го туру чемпіонату Англії проти Норвіча (1:0).

На 89-й хвилині матчу форвард "Лис" Леонардо Ульоа забив переможний гол і спровокував шалену радість вболівальників на стадіоні Кінг Пауер. Сейсмічні прилади в цей момент зафіксували землетрус магнітудою 0,3 бала.

Раніше фанати Ліверпуля змусили клуб знизити ціни на квитки після акції протесту.