21 сiчня 2017, субота

В Азербайджані туман зупинив футбольний матч

З кожною хвилиною видимість ставала все гірше

Вчора, 31 жовтня, гра 11-го туру чемпіонату Азербайджану була зупинена на 30-й хвилині через погану видимість.

Рішення зупинити матч прийняла бригада арбітрів, повідомляє Спорт-Експрес. Футбольні клуби Габала і Кяпаз, які були учасниками зустрічі, дограють матч сьогодні, 1 листопада.

Відзначимо, що на момент зупинки рахунок у грі був 1:0 на користь Кяпаза, гол скасовувати не будуть, а продовжать з тієї ж хвилини.

На даний момент азербайджанкий клуб Габала очолює український тренер Роман Григорчук, який відомий своєю минулого успішною роботою в одеському Чорноморці.

Зараз Габала виступає в груповому етапі Ліги Європи, де нещодавно програла дортмундської Боруссії з рахунком 1:3.

Нагадаємо, що вчора закінчилися матчі чемпіонату України з футболу. Динамо перемогло Металіст, а Дніпро втратив очки з Олімпіком.