27 червня 2017, вівторок

В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів завершилися всі перші матчі

Атлетіко здобуло нульову нічию в нідерландському Ейндховені

У заключний день проведення перших матчів 1/8 фіналу ПСВ і Атлетіко розійшлися миром 0:0.

Господарі намагалися створити перевагу після домашньої гри, але не досягли успіху в створенні великої кількості гольових моментів та їх реалізації.

Гості загалом грали обережно, однак, в цілому, діяли небезпечніше біля чужих воріт. Свої шанси забити м'яч втратили Лусіано В'єтто і Антуан Грізманн. З 68-ї хвилини Атлетіко опинився в чисельній більшості після вилучення Гастона Перейро.

У першому матчі 1/8 фіналу, який проходив паралельно, Динамо не змогло нав'язати боротьбу Манчестер Сіті, програвши 1:3.

В інших поєдинках цієї стадії Челсі програв у Парижі з рахунком 1:2, але зберіг шанси потрапити до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Між тим, російський Зеніт програв виїзний матч Ліги чемпіонів проти Бенфіки - 0:1.

Реал зробив перший крок на шляху до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, перемігши Рому в гостях - 2:0, тоді як Гент поступився Вольфсбургу 2:3.

Напередодні Баварія втратила перемогу над Ювентусом - 2:2, в той час як Арсенал зазнав домашньої поразки в матчі з Барселоною - 0:2.