30 березня 2017, четвер

Український воротар не виручив партнерів по турецькій команді в матчі кубка країни - відео

Бойко знову пропустив у матчі Бешикташа

Український голкіпер Бешикташа Денис Бойко не зміг завадити супернику з Коньяспор пробити ворота його команди в гостьовому поєдинку чвертьфіналу Кубку Туреччини.

Екс-голкіпер Дніпра зазнав невдачі, коли намагався парирувати удар Албана Меха. В результаті м'яч влучив у лівий верхній від Бойка кут.

Гол виявився єдиним у матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка Туреччини, який став другим для українця в новій команді. У півфінал за підсумками двох зустрічей з рахунком 3:1 пройшов Коньяспор.

Дебют Бойка в футболці Бешикташа припав на перший поєдинок чвертьфіналу. Тоді Денис пропустив два м'ячі.

Екс-воротар Дніпра перейшов у турецький клуб у січні 2016 року. Сума трансферу склала 4 млн євро.

Пізніше Бойко прийняв рішення не отримувати половину грошової винагороди, що належить гравцям команди за вдалий виступ у чемпіонаті Туреччини