20 вересня 2017, середа

Український тренер перервав серію поразок у Бундеслізі, Челсі знову програв. Результати матчів чемпіонатів Німеччини і Англії

Після п'яти поразок поспіль Вердер Віктора Скрипника зумів здобути довгоочікувану перемогу

Сьогодні, 24 жовтня, відбулися матчі 10-го туру чемпіонатів Німеччини і Англії.

У Бундеслізі Баварія продовжує не помічати своїх суперників. У черговому матчі жертвою мюнхенців став Кельн. Забивши по два голи у кожному з таймів, Баварія здобула розгромну перемогу. Тепер відрив мюнхенців від Боруссії з Дортмунда, яка йде другою, становить вже 10 очок.

Баварії вдався феноменальний старт чемпіонату, вона здобула 10 перемог у 10 зіграних матчах, і вже зараз можна говорити, що наздогнати її в турнірній таблиці - практично нездійсненне завдання.

Баварія - Кельн 4:0

Голи: Роббен, 35; Відаль, 40; Левандовскі, 62; Мюллер, 77 (пен)

Баварія: Нойєр - Рафінья, Боатенг (Мартінес, 62), Алаба, Лам - Роббен (Кімміх, 65), Дуглас Коста, Відаль, Коман, Мюллер (Алькантара, 78) - Левандовскі.

Кельн: Хорн - Марох, Хектор, Соренсен, Хайнц, Ріссе - Леманн, Фогт, Герхардт (Швенто, 75), Цоллер (Хозінер, 71) - Модест (Осако, 58).

Попередження: Рафінья - Леманн

З решти зустрічей ігрового дня варто виділити вольову перемогу Байєра над Штутгартом. Леверкузенці поступалися по ходу зустрічі з рахунком 0:2 і 1:3, однак зуміли здобути перемогу в кінцівці зустрічі завдяки голу екс-динамівця Адміра Мехмеді.

Що цікаво, всі сім голів у цій зустрічі були забиті після перерви.

Крім того, в матчі проти Штутгарта дебютував у новому сезоні Бундесліги український півзахисник Байєра Владлен Юрченко, який замінив на 87-й хвилині Стефана Кісслінга.

Байєр - Штутгарт 4:3

Голи: Бельарабі, 57; Беніш, 70; Ернандес, 77; Мехмеді, 89 - Харнік, 50; Діваді, 54; Рупп, 60

Байєр: Лено - Та, Венделл, Беніш, Топрак (Пападопулос, 67) - Брандт (Бельарабі, 57), Кампль, Чалханоглу, Мехмеді - Кісслінг (Юрченко, 87), Ернандес.

Штутгарт: Титонь - Баумгартль, Шуньїч, Інсуа, Кляйн - Швааб, Груесо (Фераті, 46; Рістль, 79), Рупп - Діваді, - Харнік, Вернер (Климент, 85).

Попередження: Беніш, Мехмеді - Швааб, Рістль, Інсуа

Перервав серію невдач Вердер українського тренера Віктора Скрипника. У виїзній зустрічі з Майнцем "музикантам" вдалася ударна кінцівка першого тайму, коли вони зуміли відзначитися трьома забитими голами. Ці результативні дії і визначили результат зустрічі. Майнц зумів відіграти лише один гол.

__06Таблиця з офіційного сайту УЄФА

В англійській Прем'єр-лізі чергової поразки зазнав лондонський Челсі. На цей раз команда Жозе Моурінью невдало зіграла у дербі з Вест Хемом.

Пропустивши гол на початку зустрічі від Сарате, положення "синіх" ще більше погіршив Матіч, який схопив два "гірчичника" за дев'ять хвилин і залишив поле ще в першому таймі.

Незважаючи на видалення Жозе Моурінью в перерві, Челсі зумів відігратися у другому таймі, однак перемогу команді Славена Біліча приніс Керолл під завіс зустрічі.

Після цієї "вікторії" Вест Хем піднявся на третю сходинку турнірної таблиці, Челсі залишився в нижній її частині.

Вест Хем - Челсі 2:1

Голи: Сарате, 17; Керолл, 79 - Кейхілл, 56

Вест Хем: Адріан - Коллінз, Крессуелл, Дженкінсон, Томкінс - Лансіні (Обіанг, 82), Куяте, Нобл (Огбонна, 90), Пайє - Сарате (Керролл, 69), Сако.

Челсі: Беговіч - Кейхілл, Аспілікуета (Баба, 87), Зума, Террі - Матіч,Рамірес (Фалькао, 82) - Фабрегас (Обі Мікел, 46), Вілліан, Азар - Дієго Коста.

Попередження: Куяте - Аспілікуета, Дієго Коста, Фабрегас, Вілліан, Обі Мікел

Вилучення: Матіч, 44

Лідером чемпіонату Англії після перемоги у важкому матчі над Евертоном став Арсенал. Команда Арсена Венгера очолила турнірну таблицю як мінімум до завтра, коли відбудеться манчестерське дербі.

У матчі з Евертоном Арсеналу вистачило двох забитих м'ячів, які оформили французькі гравці "канонірів" Олів'є Жиру і Лоран Косьєльни протягом двох хвилин в кінцівці першого тайму. Гол Барклі перед перервою так і залишився єдиним для "ірисок" у цьому матчі.

Після цієї поразки ліверпульська команда продовжує знаходиться в середині турнірної таблиці.

Арсенал - Евертон 2:1

Голи: Жиру, 36; Косьельни, 38 - Барклі, 44

Арсенал: Чех - Монреаль, Косьельни, Габріель, Беллерін - Касорла, Коклен - Санчес (Гіббс, 89), Озіл, Окслейд-Чемберлен (Фламіні, 81) - Жиру

Евертон: Ховард - Галловей, Джагелка (Морі, 52), Стоунз, Коулмен (Коне, 89) - Беррі, Маккарті - Леннон (Міральяс, 70), Барклі, Деулофеу - Лукаку

Попередження: Жиру

Вилучення: Беррі, 90+4

Серед інших матчів відзначимо чергову перемогу Лестера в чемпіонаті. Обігравши вдома Крістал Пелес, підопічні Клаудіо Раньєрі продовжують перебувати у верхній частині турнірної таблиці.

Лестер - Крістал Пелес 1:0

Гол: Варді, 59

Астон Вілла - Суонсі 1:2

Голи: Джордан Айю, 62 - Сігурдссон, 68; Андре Айю, 87

Сток Сіті - Уотфорд 0:2

Голи: Діні, 43; Абді, 69

Норвіч - Вест Бромвіч 0:1

Гол: Рондон, 46