11 грудня 2016, неділя

Українки завоювали бронзу на етапі Кубка світу з біатлону

Українські біатлоністки знову в числі кращих

Жіноча збірна України з біатлону фінішувала третьою в естафетній гонці в австрійському Хохфільцені.

Команда у складі Юлії Джими, Ольги Абрамової, Валі Семеренко та Олени Підгрушної дісталися до фінішу на третій позиції, програвши переможцю, збірній Італії, 13 секунд.

Розпочинала гонку Юлія Джима, яка навіть лідирувала якийсь час. Естафетну паличку від Юлі перейняла Ольга Абрамова, і до середини дистанції Україна йшла на шостому місці в 20 секундах від проміжного лідера.

Валя Семеренко та Олена Підгрушна зуміли підвищити темп і фінішувати в 13 секундах від чемпіона.

Збірна Німеччини, яка фінішувала другою, програла італійським біатлоністкам всього дві десяті секунди.

Збірна Чехії, яка йшла в лідерах після середини дистанції, прийшла до фінішу лише шостою.

1. Італія (0+8) 1:05:32.6
2. Німеччина (0+7) +0.2
3. Україна (0+10) +13.1
4. Польща (0+10) +27.5
5. Франція (0+6) +28.8
6. Чехія (1+12) +29.8

У суботу, 5 грудня, українська біатлоністка Олена Підгрушна посіла третє місце в індивідуальній гонці на Чемпіонаті світу в Швеції.

Раніше Олена Підгрушна стала третьою в жіночій індивідуальній гонці у шведському Естерсунді.