3 грудня 2016, субота

Українець посів четверте місце на чемпіонаті світу з багатоборства

На цей раз українець залишився без медалі

Гімнаст Олег Верняєв не зумів потрапити у трійку кращих у фіналі чемпіонату світу з багатоборства.

Xsport.ua повідомляє, що перше місце серед гімнастів посів японець Кохей Утімура. Кохей вже шість років поспіль стає абсолютно кращим спортсменом в своїй категорії, в тому числі на його рахунку перемога на Олімпіаді в Лондоні-2012.

Друге місце завоював 19-річний кубинець Манрік Ларде, а трійку лідерів замкнув представник Китаю – Денга Шуді.

Для Верняєва четверте місце – не оптимальний результат, оскільки раніше Олег ставав чемпіоном Європи і справедливо вважається одним з кращих гімнастів у світі.

Попереду у Верняєва ще будуть шанси завоювати золоту медаль в окремих видах спортивної гімнастики.

Нагадаємо, що в березні цього року Олегу Верняеву вдалося стати першим українцем, який виграв Кубок світу.