8 грудня 2016, четвер

Україна зробила подвійний заділ для виходу на Євро-2016

Голи Ярмоленка і Селезньова принесли жовто-синім перемогу

У першому матчі відбору на Євро-2016 українська національна команда була сильнішою за Словенію з рахунком 2:0.

Після нервової першої третини години гри господарі змогли забити у ворота суперника на 22-й хвилині. Коноплянка подав кутовий, Ханданович виніс м'яч зі штрафного точно на Ярмоленка, який, розібравшись із двома суперниками, відправив м'яч у дальній кут воріт.

Після забитого м'яча гра мала в'язкий характер до самої перерви. На 54-й хвилині жовто-сині подвоїли свою перевагу: Ярмоленко відпасував на хід Федецькому, той увірвався в штрафну словенців і прострілив вздовж воріт, Селезньов вніс снаряд вже у порожні ворота.

На 69-й хвилині українці мали шанс ще більше збільшити свою гольову перевагу, коли після помилки Цесара Селезньов із кута штрафного вийшов один на один з Хандановічем і катнув м'яч повз нього, але влучив у штангу, після чого захисник виніс сферу на кутовий. За 10 хвилин до цього хороший момент змарнував Гармаш, пробиваючи головою.

Наприкінці матчу гості спробували здійснити штурм воріт, але Україна вистояла і з перевагою 2:0 відправляється в Словенію.

Матч-відповідь пройде 17 листопада в Маріборі.

Україна - Словенія 2:0
Голи: Ярмоленко, 22, Селезньов, 54

Україна: П'ятов, Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук, Сидорчук, Рибалка, Гармаш (Малиновський, 80), Коноплянка, Ярмоленко (Караваєв, 90+1), Селезньов (Кравець, 84)

Словенія: Хандановіч, Бречко, Цесар, Іліч, Йокіч, Куртіч, Крхін, Бірса (Пєчнік, 73), Кампль, Ілічіч (Без'як, 63), Новаковіч (Любіянкіч, 90)

Попереджені: Ракицький, Хачеріді, Селезньов - Крхін, Новаковіч