4 грудня 2016, неділя

Україна завоювала золоту, срібну та дві бронзові медалі на Кубку світу з плавання у Москві

Андрій Говоров був кращим у батерфляї

Українські спортсмени Андрій Говоров, Дар'я Степанюк і Дар'я Зевіна здобули нагороди всіх ґатунків на етапі світової першості, що проходить у столиці РФ.

Як повідомляє Tribuna.com Андрій Говоров виграв "золото" на дистанції 50 метрів батерфляєм у чоловіків з результатом 23,30 секунди. На 0,25 секунди від нього відстав американець Тім Філіпс і на 0,29 секунди - росіянин Євген Сєдов.

Крім того, українець залишився з "бронзою" за підсумками змагань вільним стилем, подолавши дистанцію 50 метрів за 22,10 секунди. На 0,30 секунди його випередив переможець із США Джош Шнайдер і на 0,26 секунди - все той же Сєдов.

Дар'я Степанюк зуміла стати другою на аналогічній дистанції вільним стилем у жінок з результатом 25,10 секунди, що на 0,48 секунди гірше, ніж показник кращої в цьому змаганні, який належить датчанці Жанетт Оттесен. Третьою виявилася росіянка Наталія Ловцова, що програла українці 0,07 секунди.

Дар'я Зевіна принесла в скарбничку своєї збірної ще одну "бронзу" на дистанції 200 метрів на спині, пропливши її за 2.11,78 хвилини. Виграла "золото" росіянка Дар'я Устинова, яка була на 3,57 секунди швидше, а володарка "срібла" австралійка Емілі Сибом випередила на 2,17 секунди.

Раніше українка завоювала золото і срібло на Кубку світу з художньої гімнастики. Перед цим ще одна наша спортсменка виграла європейське "срібло" через чотири дні після того, як її збив джип.