25 вересня 2017, понеділок

Україна здобула перемогу в Македонії

Україна здобула перемогу в Скоп'є

В рамках відбіркового циклу Євро-2016 українська футбольна збірна здолала на виїзді македонців з рахунком 2:0.

За підсумками першої половини гри був зафіксований нульовий результат, а тому все найцікавіше сталося після перерви.

На 58-й хвилині гості заробили пенальті, коли рукою у власному штрафному майданчику зіграв Жута. Євген Селезньов впевнено реалізував 11-метровий.

Згодом українці не використали ряд моментів, але зуміли відзначитися знову на 87-й хвилині - це Кравець опинився один на один з воротарем суперника і пробив точно в сітку воріт.

Тим самим підопічні Михайла Фоменка набрали 19 очок і зберегли шанси на вихід у фінальну частину Євро-2016 напряму.

Македонія - Україна 0:2
Голи: Селезньов, 59 (з пенальті), Кравець, 87

Македонія: Пачовські, Брдаровскі, Шиков, Рістевскі, Жута, Алімі, Петрович, Хасані (Абдураїмі, 22), Ібраїмі, Ільйовскі (Івановскі, 64), Асковскі (Нестеровскі, 78)

Україна: П'ятов, Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук, Сидорчук, Рибалка, Ротань (Малиновський, 90), Ярмоленко (Караваєв, 86), Селезньов (Кравець, 74), Коноплянка

Попередження: Брдаровскі, Жута - Хачеріді, Сидорчук