4 грудня 2016, неділя

Україна не пробила Іспанію і зіграє у плей-офф відбору Євро-2016

Незважаючи на безліч моментів, жовто-сині не змогли уникнути поразки

Сьогодні, 12 жовтня, відбувся вирішальний поєдинок збірної України проти Іспанії в груповому етапі відбіркового циклу Євро-2016, в якому команда Фоменка поступилась 0:1 в Києві
.

Матч видався напруженим з перших хвилин і до фінального свистка. Спершу оборонятися довелося збірної Іспанії. Проте вже на 23-й хвилині перший гол у ворота українців відправив Маріо Гаспар, який замкнув дальню стійку ударом головою після подачі Алькантари.

Згодом Андрій П'ятов врятував господарів після удару з пенальті від Фабрегаса, що змусило українців піти вперед. Незважаючи на безліч моментів, жовто-сині не змогли уникнути поразки в матчі відбору на континентальний форум і тепер зіграють у стикових матчах з однією із третіх команд в інших групах.

Україна - Іспанія 0:1
Гол: Гаспар, 22

Україна: П'ятов, Федецький, Кучер, Ракицький, Шевчук, Степаненко, Гармаш (Рибалка, 58), Ярмоленко, Ротань (Зінченко, 87), Коноплянка, Кравець (Селезньов, 87)

Іспанія: Де Хеа, Гаспар, Ечейта, Начо, Аспілікуета, Сан Хосе, Алькантара, Фабрегас (Мата, 64), Іско, Алькасер (Бускетс, 85), Ноліто (Альба, 75)

Попередження: Кучер, Степаненко, Федецький - Алькантара, Сан Хосе, Де Хеа

В результаті Іспанія обіграла Україну з рахунком 1:0. Подивитися як це було можна тут.