3 грудня 2016, субота

У відборі на ЧС-2018 Бразилія ледве врятувалася від поразки, Мессі допоміг Аргентині виграти - відео

Мессі забив один із м'ячів Аргентини

У рамках південноамериканській відбіркової групи відбулися п'ять матчів, в яких Бразилія на останніх хвилинах уникнула поразки від Парагваю з рахунком 2:2, тоді як Аргентина переграла Венесуелу з рахунком 2:0.

До 49-й хвилини Парагвай вів у рахунку 2:0 після влучних ударів Даріо Лескано і Едгара Бенітеса. Але в кінцівці поєдинку Бразилія змогла відігратися. Спершу Рікардо Олівейра на 79-й хвилині скоротив відставання, а потім Дані Алвеш на 90+2-й хвилині після передачі Вілліана приніс своїй збірній нічию. Київський динамовець провів весь матч у складі Парагваю.

Аргентина протягом першої півгодини гри оформила результат, який згодом став переможним - 2:0. Голи Габріеля Меркадо і Ліонеля Мессі дозволили команді набрати чергові три очки.

Також Мессі відзначився ефектним проходом:

Також перемогу здобув чинний чемпіон Південної Америки збірна Чилі, яка з рахунком 4:1 розгромила Венесуелу. Новим лідером відбіркової групи став Уругвай, що виграв 1:0 у Перу завдяки голу Едінсона Кавані. Вже колишня перша команда місцевого відбору, Еквадор, поступився Колумбії-1:3.

Парагвай — Бразилія 2:2
Голи: Лескано, 40, Едгар Бенітес, 49 — Рікардо Олівейра, 79, Дані Алвеш, 90+2

Парагвай: Вільяр, Пауло да Сілва, Густаво Гомес, Пабло Агілар, Самудіо, Ортігоса, Ортіс (Сантана, 56), Дерліс Гонсалес, Лескано (Итурбе, 70), Едгар Бенітес, Хорхе Бенітес (Роке Санта Крус, 10)

Бразилія: Аліссон, Дані Алвеш, Жил, Жоао Міранда, Філіпе Луїс, Луїс Густаво (Лукас Ліма, 70), Вілліан, Фернандіньо (Халк, 46), Ренато Аугусто, Дуглас Коста, Рікардо Олівейра (Жонас, 80)

Попередження: Гомес, Самудіо, Вільяр — Жоао Міранда

Аргентина – Болівія 2:0
Голи: Меркадо, 20, Мессі, 30 (пенальті)

Аргентина: Серхіо Ромеро, Меркадо, Демікеліс, Пінола, Рохо, Білья, Маскерано, Банега, Мессі, Ігуаїн (Агуеро, 78), Ді Марія (Корреа, 31)

Болівія: Лампі, Дієго Бехарано, Эгіно, Мартелі, Гутьєррес, Марвін Бехарано, Кампос, Данні Бехарано (Сауседо, 46), Чумасеро (Арсе, 74), Смедберг-Даленсе – Дук

Голи: Бакка, 15, 67, Себастьян Перес, 48 – Арройо, 90

У фінальну частину ЧМ-2018 виходять п'ять найкращих команд від Південної Америки.