25 квiтня 2017, вівторок

У футболіста сербської команди кинули смартфоном під час матчу - відео

Фанати Партизана не були гостинні до Луковіча

В рамках принципового матчу чемпіонату Сербії між Партизаном і Црвеною Зіркою у захисника гостей Александара Луковіча кинули предметом, схожим на смартфон.

Гравець залишав поле на 71-й хвилині після вилучення і потрапив під град предметів, кинутих з трибун господарів поля. Одним з них, судячи з усього, виявився смартфон.

Футболіст обійшовся без пошкоджень, тоді як зайти в підтрибунне приміщення йому допомогла поліція.

Сам поєдинок завершився перемогою Црвени Зірки з рахунком 2:1. Червоно-білі зустрічалися зі своїми непримиренними сусідами по Белграду вже в ранзі чемпіона Сербії.

Раніше в перерві поєдинку однієї з нижчих ліг чемпіонату Англії Барнслі - Флітвуд Таун фанат відправився в туалет, де заснув там на кілька годин.