У чемпіонаті Італії з футболу визначився новий лідер

Гол Адама Льяіча (ліворуч) вивів Інтер на вершину чемпіонату Італії

Сьогодні, 5 грудня, відбулися два матчі 15-го туру чемпіонату Італії.

Лідерство в Серії А знову захопив міланський Інтер.

У 15-му турі "нерадзуррі" мінімально здолали на своєму полі Дженоа. Підопічні Роберто Манчіні зіграли в своїй улюбленій манері, бажаючи в першу чергу не пропустити, суворо зігравши в обороні.

В атаці Інтеру вдалося відзначитися одним забитим голом, автором якого став Адам Льяіч.

Ця перемога, як мінімум до завтрашнього матчу Наполі, вивела Інтер на чисте перше місце в чемпіонаті Італії.

Інтер - Дженоа 1:0

Гол: Льяіч, 59

Інтер: Хандановіч - Теллес, Мурільо, Міранда, Д'Амброзіо - Медель, Мело (Брозовіч, 46) - Льяіч, Паласіо (Гуарін, 90), Біабіані - Йоветіч (Перішич, 75)

Дженоа: Перін - Ансальді, Бурдіссо, Іццо (Сіссоко, 81) - Лаксальт, Тіно Коста, Рінкон, Фігейраш (Пандєв, 75) - Перотті, Гакпе, Лазовіч (Капель, 60)

Попередження: Д'Амброзіо, Теллес - Тіно Коста, Ансальді, Перотті

Вилучення: Д'Амброзіо, 87 (повторне попередження)

Протягом трьох матчів поспіль в Серії А не може перемогти Рома.

Поєдинок у Турині проти Торіно вийшов для підопічних Руді Гарсії наддраматичним. Команди не могли відзначитись до 83-ї хвилини, коли Рому вперед вивів Міралем П'яніч.

У час, що залишився до фінального свистка, Рома намагалася втримати переможний рахунок, проте вже у додані хвилини арбітр призначив пенальті у ворота римлян за порушення Маноласа. Максі Лопес з "точки" не схибив і встановив остаточний рахунок зустрічі - 1:1.

Ця нічия не вплинула на турнірне становище команд - Рома залишилася на четвертій сходинці, Торіно - на восьмій.

Торіно - Рома 1:1

Голи: Лопес, 90+4 - П'яніч, 83

Торіно: Паделли - Моретті, Глік, Бово - Молінаро (Мартінес, 86), Баселлі (Бенассі, 69), Вівес, Аква, Бруну Перес - Белотті, Куальярелла (Лопес, 66)

Рома: Щенсни - Дінь, Рюдігер, Манолас, Флоренці - Наінгголан (Ванкер, 71), Де Россі, П'яніч - Фальке (Торосідіс, 85), Джеко, Жервіньо (Ітурбе, 25)

Попередження: Бруну Перес, Аква, Глік - П'яніч, Флоренці, Наінгголан, Манолас