23 липня 2017, неділя

У чемпіонаті Іспанії Барселона зазнала другої поразки поспіль, Реал розгромив Ейбар

Барселона дала змогу конкурентам скоротити відставання

В рамках 32 туру чемпіонату Іспанії Барселона на виїзді програла Реал Сосьєдаду, Реал розгромив Ейбар.

Після важкого матчу в Лізі чемпіонів Барселону чекав традиційно складний виїзд в Сан-Себастьян. Те, що матч буде непростим, стало зрозуміло вже на старті поєдинку, коли на п'ятій хвилині Оярсабаль, випередивши Піке, замкнув флангову передачу.

Надалі оборону басків чекало завдання стримування атакуючої ліній каталонців майже протягом цілої зустрічі, з яким вона блискуче впоралася. Кілька разів неймовірні сейви створив аргентинський страж воріт Реал Сосьєдада Херонімо Руллі.

Барселоні так і не вдалося забити гол у ворота басків, що дозволило найближчим конкурентам каталонців - Реалу і Атлетіко - скоротити відставання у турнірній таблиці.

Реал Сосьєдад" - Барселона 1:0

Гол: Оярсабаль, 5

Реал Сосьєдад: Руллі - Елустондо (Сальдуа, 75), Рейєс, Гонсалес, Де Ла Белья - Прієто, Ільярраменді, Гранеро - Оярсабаль (Ернандес, 87), Вела, Сурутуса (Пардо, 80)

Барселона: Браво - Алвес, Піке, Маскерано, Серхі Роберто (Ракітіч, 71) - Туран (Альба, 58), Бускетс, Рафінья (Іньєста, 46), Ель Хаддаді, Мессі, Неймар

Попередження: Ільярраменді - Туран, Бускетс, Піке

Атлетико після складного матчу проти Барселони у Лізі чемпіонів зумів проявити характер і здобути вольову перемогу над Еспаньолом.

Незважаючи на перевагу "матрацників" на старті поєдинку, рахунок вдалося відкрити господарям поля - Діоп відзначився після подачі кутового.

Атлетіко зумів зрівняти рахунок через 15 хвилин. Як і в матчі з Барселоною, Торрес використав пас Коке і з правої ноги розстріляв ворота каталонців.

Переможний рахунок був оформлений вже у другому таймі - голами відзначилися Грізманн і Коке. Відставання Атлетіко від Барселони скоротилося до трьох очок.

Еспаньол - Атлетіко 1:3

Голи: Діоп, 29 - Торрес, 35; Грізманн, 58; Коке, 89

Еспаньол: Пау Лопес - Дуарте Санчес (Кайседо, 64), Роко, Ал. Гонсалес, Хаві Лопес (Сілла, 74) - Оскар Дуарте, Діоп - Асенсіо, Аб. Гонсалес, Санчес (Бургі, 84) - Морено

Атлетіко: Облак - Феліпе Луїс, Біольей, Годін, Хуанфран - Феррейра Карраско (Корреа, 61), Фернандес (Ньігес, 86), Габі, Коке - Грізманн (Тейє Томас, 61), Торрес

Попередження: Санчес, Діоп - Феліпе Луїс, Корреа

Після сенсаційної поразки від Вольфсбурга в першому матчі 1/4 Ліги чемпіонів Реал не залишив каменя на камені від Ейбара. У перші 20 хвилин результат зустрічі був вирішений завдяки трьом голам "вершкових".

Рахунок відкрив Хамес Родрігес ударом зі штрафного, через 13 хвилин його подвоїв Васкес, скориставшись пасом Роналду. Третій гол забив вже сам португалець після передачі Хесе.

Під завісу тайму рахунок до непристойного довів все той же Хесе, якому асистував Роналду.

У другому таймі Реал спокійно довів справу до перемоги. У Ейбара практично не було шансів, щоб засмутити Касілью, якщо не рахувати удар у поперечину Борхи Бастона.

Реал продовжує перебувати на третій сходинці в чемпіонаті Іспанії, відстаючи на одне очко від Атлетіко і на чотири від Барселони.

Реал - Ейбар 4:0

Голи: Родрігес, 5; Васкес, 18; Роналду, 19; Хесе, 39

Реал: Касілья - Карвахаль (Даніло, 63), Пепе, Начо, Арбелоа - Іско, Каземіро (Ковачич, 53), Родрігес - Васкес, Хесе (Майорал, 75), Роналду

Ейбар: Риесго - Капа, Пантіч, Раміс, Луна - Ескаланте, Гарсія - Кеко (Хайрович, 72), Гонсалес (Борха Бастон, 46), Хота (Хунка, 46) - Енріч

Попередження: Даніло - Гарсія, Ескаланте, Раміс

У стартовому матчі 32 туру іспанської Ла Ліги Гранада і Малага зіграли в нульову нічию.

Гранада - Малага 0:0

Нагадаємо, в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів Барселона здобула вольову перемогу над Атлетіко з рахунком 2:1. У свою чергу, Вольфсбург сенсаційно обіграв Реал, перемігши у домашньому матчі з рахунком 2:0.