4 грудня 2016, неділя

Турецький Фенербахче вибив російський Локомотив із боротьби в Лізі Європи

Фенербахче став першим учасником 1/8 фіналу Ліги Європи

В рамках матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи Фенербахче на виїзді зіграв з Локомотивом 1:1, що дозволило гостям за сумою двох зустрічей пробитися в наступний раунд.

Оскільки в першій грі російський клуб поступився з рахунком 0:2, його влаштовувала будь-яка перемога з різницею в три голи, або виграш у серії пенальті в разі перемоги 2:0.

Московська команда змогла відкрити рахунок на 45-й хвилині, коли після удару Тараса Михалика Фабіано відбив м'яч на Алєксандра Самєдова, який відправив м'яч у сітку.

Господарям було достатньо забити ще один гол, щоб перевести гру у додатковий час, але м'яч опинився в сітці їх воріт. На 83-й хвилині Мехмет Топал відновив рівновагу після удару в дальній кут воріт.

Тижнем раніше турецький Фенербахче виявився сильнішим за російським Локомотив в Лізі Європи з рахунком 2:0.