8 грудня 2016, четвер

Триразовий чемпіон світу Формули-1 програв другий етап поспіль

Німець виграв боротьбу в першому повороті і довів справу до перемоги

Сьогодні, 15 листопада, відбулася чергова гонка в класі Формула-1.

Ніко Росберг з команди Мерседес виграв 18-й етап чемпіонату світу Формули-1, чим скоротив відставання від партнера. До кінця сезону залишилася лише одна гонка, тому доля чемпіонського титулу вже не вирішувалася.

Хемілтон, діючий чемпіон світу, після невдалої кваліфікації фінішував другим. Третім до фінішу прийшов пілот Феррарі Себастьян Феттель.

Тільки чотири пілоти зуміли фінішувати в одному колі з лідером. Валттері Боттас з Вільямса, який приїхав п'ятим, програв Росбергу більше, ніж одне коло.

До фінішу прийшло 19 болідів. Лише Карлос Сайнс з Торо Россо зійшов з дистанції. Причина – відмова двигуна.

Нагадаємо, що два тижні тому в Мексиці Ніко Росберг також зумів випередити свого партнера в боротьбі за лідерство.

Раніше, на етапі в США, Льюїс Хемілтон достроково оформив титул чемпіона світу.