10 грудня 2016, субота

Три українські боксери покинули чемпіонат світу

В особі Миколи Буценко (праворуч) Україна втратила свого найдосвідченішого боксера на цьому чемпіонаті світу

Сьогодні на чемпіонаті світу з боксу в Досі стартові поєдинки провели три українських спортсмени.

У категорії до 56 кг бронзовий призер минулого чемпіонату світу Микола Буценко завершив виступ вже у першому поєдинку. Його суперником був Чатчай Бутчі з Таїланду, який два роки тому став третім на світовій першості в категорії до 52 кг. Бутчі виграв на картках усіх суддів - 30:27, 29:28, 29:28.

У ваговій категорії до 75 кг українець Валерій Харламов також одноголосно поступився ірландцю Майклу О'Райлі - 28:29, 26:30, 27:30.

Найбільші шанси на успіх мав Віктор Петров, який зустрічався з пуерторіканцем Даніеліто Зорільї. Українцю вдалося перемогти в одній із карток, проте він поступився в підсумку - 29:28, 28:29, 27:30.

Нагадаємо, раніше український боксер з перемоги дебютував у професійному спорті.

Також стала відома дата бою Кличко - Ф'юрі.