7 грудня 2016, середа

Тоттенхем скористався осічкою Лестера і скоротив відставання в чемпіонаті Англії

Тоттенхем продовжує погоню за Лестером

У матчі 34 туру англійської Прем'єр-Ліги Тоттенхем на виїзді розгромив Сток Сіті і скоротив відставання від лідируючого Лестера до п'яти очок.

Рахунок в матчі був відкритий вже на дев'ятій хвилині: Харрі Кейн забив свій 23-й гол у чемпіонаті, закрутивши м'яч у дальній кут Гівена. У першому таймі "Шпори" мали ще кілька нагод, щоб забити, але Аллі і Еріксен їх не використали.

На 67-й Аллі зумів скористатись своїм шансом, реалізувавши вихід один на один. Через чотири хвилини Кейн довів рахунок до розгромного, збільшивши відрив від Варді в списку бомбардирів.

Під завісу зустрічі Аллі також оформив дубль і встановив остаточний рахунок у матчі. 4:0 - і відставання від Лестера за чотири тури до кінця скоротилося до п'яти очок.

Сток Сіті - Тоттенхем 0:4

Голи: Кейн, 9, 71; Аллі, 67, 82

Сток Сіті: Гівен - Муньєса, Вольшайд, Шоукросс, Камерон - Імбула, Вілан (Адам, 76) - Арнаутович, Афеллай, Шакірі (Хоселу, 46) - Кркіч

Тоттенхем: Льоріс - Уокер, Альдервейрельд, Вертонген, Роуз - Дайєр, Дембеле (Мейсон, 87) - Ламела (Сон Хин Мін, 90), Еріксен, Аллі (Чадлі, 84) - Кейн

Попередження: Імбула, Адам

Нагадаємо, напередодні Лестер в матчі чемпіонату Англії проти Вест Хема зумів врятувати нічию на останніх секундах.