5 грудня 2016, понеділок

Супернику Шахтаря в Лізі Європи знадобився поліцейський ескорт у Львові

Делегація Браги бажає пересуватися Львовом у супроводі поліції

Суперник Шахтаря в Лізі Європи Брага представила свій райдер на матч-відповідь чвертьфіналу Ліги Європи у Львові, згідно з яким делегація команди запросила поліцейський ескорт.

Як повідомляє Tribuna.com, португальському клубу необхідно супроводження з аеропорту в готель, а також на передматчеве тренування і саму гру.

До того ж, райдер включає в себе пляшки з водою, пляшки для води Gatorade, кава, чай, фрукти (апельсини, банани, яблука), печиво, шоколад, лід, рушники та м'ячі.

Брага повинна прибути в Західну столицю України 13 квітня о 15.05 за Києвом. Тренування команди, перші 15 хвилин якого будуть відкритими для ЗМІ, заплановане на той же день на 20.00.

Перший матч Брага-Шахтар закінчився перемогою донецької команди з рахунком 2:1.

Зустріч-відповідь чвертьфіналу відбудеться 14 квітня у Львові. Початок матчу о 22:05.

Повідомлялося, що на матч Шахтар-Брага розкупили майже всі квитки.

Раніше після гостьової перемоги над Брагою наставник української команди Мірча Луческу передрік складності для Шахтаря в матчі Ліги Європи.