29 травня 2017, понеділок

Суперник Дніпра зазнав розгромної поразки в Чемпіонаті Італії

Гонсало Ігуаін (в центрі) відправив два м'ячі у ворота Маркетті

Неаполітанці сповна помстилася римлянам за поразку в останньому турі минулого сезону.

Прикра домашня поразка Наполі в матчі з Лаціо в кінцівці минулого чемпіонату позбавила неаполітанців можливості зіграти в Лізі чемпіонів. Відповідно, це не дало змоги клубу з Неаполя отримати суттєвого фінансового прибутку від участі в найпрестижнішому євротурнірі.

Наполі, як і Лаціо, проводив матч посеред тижня в Лізі Європи, але на відміну від римлян, які зіграли складний матч у Дніпропетровську, неаполітанці легко розгромили на своєму полі Брюгге - 5:0.

На матч четвертого туру Серії А неаполітанці вийшли надмотивованими і буквально зім'яли римлян в першому таймі. У грі Лаціо відчувалася помітна втома. Тільки за ударами в першому таймі Наполі мав перевагу 11-2, причому в створ воріт Рейни не було нанесено жодного удару. На перерву команди пішли за рахунку 2-0.

У другому таймі, незважаючи на зміни, внесені головним тренером Лаціо Стефано Пьолі, малюнок гри не змінився. Гонсало Ігуаін зумів оформити дубль, голами також відзначилися Лоренцо Інсіньє і Маноло Габбьядіні.

Перемога підняла неаполітанців в середину турнірної таблиці - зараз вони на 11 сходинці з п'ятьма очками. Лаціо залишився на 10 позиції, маючи шість залікових балів.

Наполі - Лаціо 5:0

Голи: Ігуаін, 14, 59; Аллан, 35; Інсіньє, 47; Габбьядіні, 79

Наполі: Рейна - Гулям, Кулібалі, Альбіоль, Хісай - Гамшик (Давід Лопес, 60), Жоржиньо, Аллан - Інсіньє (Ель-Каддурі, 74), Ігуаін (Габбьядіні, 65), Кальєхон

Лаціо: Маркетті - Раду, Худт, Маурісіо, Баста - Пароло, Оназі - Луліч (Феліпе Андерсон, 46), Маурі (Мілінковіч-Савіч, 46), Кейта - Матрі (Джорджевіч, 74)

Попереджені: Кулібалі - Луліч, Маурісіо

Нагадаємо, раніше в чемпіонаті Італії лідер зміцнив свою перевагу.

Чемпіон країни в четвертому турі зумів перервати безвиграшну серію.