10 грудня 2016, субота

Суперник Динамо завоював право зустрітися з Ліверпулем у фіналі Кубка англійської Ліги

Гол Серхіо Агуеро вивів Манчестер Сіті у фінал Кубка Ліги

Манчестер Сіті за сумою двох матчів здолав Евертон у півфіналі Кубка Ліги.

Поступившись у першій зустрічі з рахунком 1:2, "городяни" зобов'язані були перемагати у матчі.

Проте зустріч почалася для підопічних Мануеля Пеллегріні невдало - гості зуміли вийти вперед завдяки голу Росса Барклі.

Через кілька хвилин Фернандіньо зрівняв рахунок, і Манчестер Сіті продовжувати володіти істотною перевагою, бажаючи відновити статус-кво і за сумою двох зустрічей.

Результат протистояння був вирішений в середині другого тайму, коли голами відзначилися Кевін Де Брейне і Серхіо Агуеро.

Манчестер Сіті - Евертон 3:1 (перший матч - 1:2)

Голи: Фернандіньо, 24; Де Брейне, 70; Агуеро, 76 - Барклі, 18

Манчестер Сіті: Кабайєро - Кліші, Демічеліс, Отаменді, Сабалета - Делф (Навас, 46), Фернандіньо - Стерлінг, Туре (Де Брейне, 66), Сільва (Фернандо, 80) - Агуеро

Евертон: Роблес - Бейнс, Морі, Джагелка, Стоунз (Коулмен, 78) - Беррі, Клеверлі - Осман (Маккарті, 60), Барклі, Деулофеу (Коне, 60) - Лукаку

Попередження: Отаменді - Клеверлі, Бейнс

У фінальному матчі на Уемблі Манчестер Сіті зустрінеться з Ліверпулем, який вчора, 26 січня, в серії пенальті здолав Сток Сіті.