21 лютого 2017, вівторок

Суперник Динамо програв кубкову гру, успіхи Барселони і Севільї, осічка Роми. Огляд матчів середи в Європі

Барселона зробила крок назустріч чвертьфіналу Кубка Іспанії

НВ розповідає про те, якими видалися поєдинки в Кубку англійської Ліги, Кубку Іспанії та чемпіонаті Італії, що пройшли 6 січня.

Суперник Динамо в плей-офф Ліги чемпіонів Манчестер Сіті поступився на виїзді Евертону в рамках першого матчу півфіналу Кубка англійської Ліги - 1:2.

Гості пропустили наприкінці першого тайму від Раміро Фунеса Морі, який вчасно опинився на добиванні після успішної гри воротаря опонентів, але за чверть години до кінця основного часу гри відновили рівновагу завдяки точному пострілу Хесуса Наваса, якому асистував Серхіо Агуеро.

Тим не менш, на 75-й хвилині Ромелу Лукаку приніс господарям перемогу після навісу Гарета Баррі. Гра-відповідь відбудеться 27 січня в Манчестері.

Огляд матчу:

Евертон – Манчестер Сіті 2:1
Голи: Фунес Морі, 45+1, Лукаку, 78 – Хесус Навас, 75

Барселона у першому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії не залишила шансів своїм сусідам по місту Еспаньолу, який відкрив рахунок на 9-й хвилині зусиллями Кайседо.

Гості раділи всього чотири хвилини, після чого Ліонель Мессі встановив рівновагу, а за один оборот секундної стрілки до завершення першого тайму він же вивів господарів вперед. На 49-й хвилині Жерар Піке подвоїв перевагу Барселони, тоді як на 88-й хвилині Неймар встановив остаточний результат - 4:1.

На цій же стадії місцевого кубка Севілья українського півзахисника Євгена Коноплянки здолала на виїзді Бетіс в рамках дербі - матчу команд з одного міста. Успіх червоно-білим принесли влучні постріли Мікаеля Крон-Делі і Гжегожа Криховяка. Коноплянка почав гру в запасі, але вийшов на поле на 76-й хвилині, замінивши автора першого м'яча.

Голи: Начо, 34 – Сауль, 66

У чемпіонаті Італії завершився 18-й тур, в якому Рома втратила місце в лідируючій трійці після виїзної нічиєї з К'єво із рахунком 3:3. Гості двічі були попереду - 2:0 і 3:2, але втратили переможний результат. У господарів відзначилися Альберто Палоскі, Даріо Дайнеллі та Сімоне Пепе, у гостей - Садік Умар, Алессандро Флоренці і Яго Фальке.

Лідер італійської першості Інтер у поєдинку з Емполі здобув фірмову перемогу з мінімальним рахунком. Автором єдиного голу у матчі став Мауро Ікарді, якому на 45+1-й хвилині результативний пас віддав Іван Перішич.

Друге і третє місця після 18-го туру займають відповідно Фіорентина і Наполі, у яких по 38 очок. Флорентійці були сильнішими за Палермо з рахунком 3:1 завдяки дублю Йосипа Ілічіча (двічі йому асистував екс-нападник Дніпра Нікола Калініч) і голу Куби Блащиковські. Неаполітанцям перемогу принесли Лоренцо Інсіньє і Марек Гамшик - 2:1.

Ефектний гол Інсіньє:

На четверту позицію піднявся чинний чемпіон Ювентус, який впевнено розібрався на своєму полі з Вероною - 3:0. Свій внесок у здобуті три очки внесли Пауло Дібала, Леонардо Бонуччі і Сімоне Дзадза. З інших матчів туру також відзначимо домашню поразку Мілана від Болоньї - гранда італійського футболу результативним ударом засмутив Емануеле Джаккеріні.