23 жовтня 2017, понеділок

Стали відомі переможці 1/16 кубка України з футболу

Стали відомі учасники 1/8 кубка України з футболу

В 1/8 турніру пройшли Динамо, Шахтар і Дніпро.

Динамо розгромило Гірник-Спорт з рахунком 6:0. Рахунок відкрив Кравець в середині першого тайму. Перші два голи кияни забили у першому таймі. Відзначився Ярмоленко, забивши три голи у ворота супротивника.

Шахтар обіграв Арсенал-Київ з рахунком 3:0. Донеччани відкрили рахунок на 22-ій хвилині, перший гол забив Малишев. Подвоїв рахунок Едуардо, а третій гол у ворота Арсеналу, у другому таймі, відправив Гринь.

Непросто довелося Дніпру. Команда пройшла до 1/8 з мінімальним відривом, забивши лише один гол. Рахунок матчу Дніпро-Балкани - 1:0. Єдиний м`яч гравцям Дніпра вдалося забити лише на 86 хвилині. Автор голу - Руслан Ротань.

Нагадаємо, 22 липня стартував розіграш Кубка України з футболу сезону-2015/2016.