22 червня 2017, четвер

Сильніша, ніж коли-небудь. Наставник Севільї охарактеризував гру Шахтаря напередодні повторної зустрічі у Лізі Європи

Емері похвалив Шахтар перед матчем-відповіддю

Головний тренер Севільї Унаї Емері не шкодував компліментів для Шахтаря напередодні повторного півфінального матчу Ліги Європи.

За словами іспанського фахівця, стиль гри "Гірників" дуже важкий і неприємний для суперників, тому його підопічним потрібно обов'язково додати у порівнянні з першим матчем.

На думку Емері, на Шахтар ні в якому разі не можна дивитися зверхньо, оскільки це обіцяє катастрофу для його колективу. Сили команд приблизно рівні, тому Севільї потрібно запропонувати Шахтарю свою гру і змусити "Гірників" у неї вступити.

"Шахтар має відмінну команду з сильним підбором виконавців. У них є всі шанси перемогти. Не слід забувати і тренера з величезним досвідом. Думаю, нинішній Шахтар сильніший, ніж коли-небудь. Але у нас є 90 хвилин довести, що ми краще", - цитує слова іспанського фахівця Sport Arena.

Матч Севілья-Шахтар відбудеться завтра, 5 травня, на стадіоні Рамон Санчес Пісхуан.

Нагадаємо, Луческу розповів про шанси Шахтаря вийти у фінал Ліги Європи після домашньої нічиєї з Севільєю. За його словами, рахунок 2:2 залишає шанси його команді, адже та добре грає на виїзді.

Повідомлялося, що першому матчі проти Шахтаря Севілья втратила ключового гравця через важку травму. В одному з епізодів у другому таймі півзахисник Мікаель Крон-Делі зламав колінну чашечку.

Раніше в перших матчах півфіналів Ліги Європи Шахтар і Севілья провели результативну битву (2:2), а Вільяреал переміг Ліверпуль (1:0).