6 грудня 2016, вівторок

Шевченко розповів про враження від першого матчу в ролі тренера збірної України

Шевченко поскаржився на погану реалізацію гольових моментів збірної України

Один із тренерів національної команди України з футболу Андрій Шевченко зізнався, що йому було приємно дебютувати з перемоги в товариському поєдинку проти Кіпру, але, додав він, результат дався нелегко.

Як зазначив молодий фахівець в інтерв'ю офіційному сайту Динамо, це була чергова репетиція перед фінальною частиною Євро-2016, де вдалося переглянути молодих виконавців та дати можливість пограти досвідченим футболістам.

"Легких перемог не буває. Матч дав дуже багато корисної інформації для тренерського штабу. Я впевнений, що вона принесе свої результати у майбутньому", - переконаний Шевченко.

Тренер поскаржився на погану реалізацію гольових моментів, особливо в першому таймі, припустивши, що гра могла змінитися, якщо б команда змогла забити другий м'яч.

За його словами, в заключні п'ять-десять хвилин футболісти української збірної виглядали розгубленими і, можливо, втомилися, внаслідок чого біля її воріт було створено кілька моментів.

Наставник української команди Михайло Фоменко, в свою чергу, задоволений тим, що його підопічні виграли у товариському матчі у Кіпру, але залишився не до кінця задоволений грою команди.

Напередодні збірна України обіграла Кіпр в товариському матчі з рахунком 1:0. Тим самим підопічні Михайла Фоменка здобули першу перемогу в історії над збірною Кіпру і першу - у новому календарному році.