4 грудня 2016, неділя

Шахтар зазнав розгрому від Дніпра і пропустив Динамо на вершину Прем'єр-ліги

Роман Зозуля став одним із авторів голів у ворота Шахтаря

В рамках 18-го туру чемпіонату України Дніпро на своєму полі переграв Шахтар із рахунком 4:1, завдяки чому Динамо втрималося на першому місці.

Господарі одразу ж своїм настроєм продемонстрували велике бажання перемогти. На 10-й хвилині Джон Руїс віддав в штрафну на Матеуса, той п'ятою в один дотик відкинув м'яч на лінію воротарської, звідки все той же Руїс розстріляв порожні ворота.

На 23-му оберті секундної стрілки гості скористалися правом на штрафний удар. Даріо Срна виконав філігранний навіс на 11-метрову позначку, звідки Максим Малишев, випередивши Валерія Лучкевича, послав м'яч у кут повз Яна Лаштувки.

За хвилину до завершення першої половини Дніпру вдалося забити "гол у роздягальню". Лео Матос віддав в центр на Романа Зозулю, той в один дотик відкинув кулю на неприкритого Євгена Шахова, який з-за меж штрафної послав снаряд у дальню "шістку" воріт опонентів.

Третій м'яч влетів у ворота Шахтаря на 50-й хвилині. Лаштувка сильно вкинув кулю на Матоса, той пустив по флангу Матеуса, який виконав подачу на кордон воротарського майданчика, де знову недопрацювали центральні захисники. Зозуля в один дотик перевів м'яча у верхній кут воріт П'ятова.

Донецька команда зробила спроби відігратися, але господарі успішно відбилися. Тим самим Шахтар залишився на другому місці Прем'єр-ліги у трьох очках відставання від лідера Динамо, тоді як Дніпро - на четвертій сходинці з 31 балом, що в семи пунктах від Зорі, що перебуває на третій позиції.

На останніх секундах матчу Срна збив Бруно Гаму в штрафній і Роман Безус впевнено розвів П'ятова і м'яч по різних кутах під час виконання пенальті - 4:1.

Дніпро - Шахтар 4:1
Голи: Руїс, 10, Шахов, 44, Зозуля, 55, Безус, 90 + 4 - Малишев, 23

Дніпро: Лаштувка, Федецький, Гуйє, Чигринський, Матос, Політило, Шахов, Лучкевич, Матеус (Назаренко, 90+1), Руїс (Бруну Гама, 72), Зозуля (Безус, 83)

Шахтар: П'ятов, Срна, Кривцов, Ордець (Ракицький, 46), Шевчук, Степаненко, Малишев, Марлос (Веллінгтон Нем, 46), Коваленко, Едуардо, Феррейра (Гладкий, 68)

Попереджені: Зозуля, Руїс - Малишев, Веллінгтон Нем, Срна, Ракицький

Таблиця сайту УЄФА

Раніше відбулися два матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу: харківський Металіст на виїзді поступився ужгородській Говерлі 0:1, а Волинь на домашньому полі з аналогічним рахунком мінімально обіграла дніпродзержинську Сталь.

Напередодні Динамо повернулося на першу сходинку чемпіонату України, а Зоря закріпилася на третій позиції.