7 грудня 2016, середа

Шахтар задовольнився миром у першому матчі з Шальке

Шахтар і Шальке у впертій боротьбі не виявили переможця

У першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи Шахтар у Львові зіграв внічию проти Шальке - 0:0.

Українська команда продемонструвала не найкращу форму після зимової перерви, але все ж змогла не програти на своєму полі. В першому таймі відзначитися міг екс-хавбек Динамо Юнес Беланда, проте Даріо Срна спас "Гірників" на лінії воріт.

На 29-й хвилині господарі все ж змогли організувати небезпечний момент. Це Коваленко знайшов момент для удару, але м'яч зрадницьки покотився повз дальньої стійки. Пізніше гості відповіли своїм гострим епізодом, проте м'ячем заволодів П'ятов.

Після перерви все той же Беланда мав ще один шанс для взяття воріт - знову майстерно діяв воротар Шахтаря. Пізніше Шальке отримав право на вільний удар, але донеччани зуміли заблокувати постріл з лінії воротарського майданчика.

Можливість здобути перемогу була у Гладкого, проте форвард господарів не зумів розпорядитися своїм моментом біля воріт суперника, коли невдало прийняв сферу. А кінцівку гри команда Луческу провела у меньшості - з поля був вилучений Кучер.

0:0 - і тепер все вирішиться в Німеччині, де Шахтаря влаштує перемога або будь-яка результативна нічия.