7 грудня 2016, середа

Шахтар відпустив Севілью з миром - відео- та фоторепортаж

Шахтар втратив перемогу у Львові

В рамках першого матчу півфіналу Ліги Європи український Шахтар та іспанська Севілья у Львові розіграли мирову - 2:2.

Рахунок змінився вже на 6-й хвилині, коли Вітоло після пасу Гамейро вивів гостей вперед. Для того, щоб прийти в себе, господарям знадобилося майже чверть години гри.

На 23-й хвилині донеччани відновили рівновагу завдяки голу Марлоса, якому асистував Ракицький. А на 35-й хвилині Тарас Степаненко точним ударом головою дозволив Шахтарю повести в рахунку.

У другому таймі Севілья виглядала переконливіше за суперника, а точний удар Гамейро з пенальті дав можливість гостям відвезти додому результативну нічию.

Огляд матчу за 60 секунд:

Раніше в перших матчах півфіналів Ліги Європи Шахтар і Севілья провели результативну битву (2:2), а Вільяреал переміг Ліверпуль (1:0).