7 грудня 2016, середа

Шахтар відправив вісім голів у ворота Металіста

Тайсон відзначився хет-триком

У рамках 20-го туру чемпіонату України Шахтар розгромив на своєму полі Металіст з рахунком 8:1.

Рахунок на 6-й хвилині відкрив півзахисник донеччан Тайсон, який вийшов на побачення з воротарем суперника Олександром Ильюшенковим після передачі Марлоса і точно пробив у ворота.

Через 10 хвилин харків'яни відновили рівновагу. М'яч після подачі Едуарда Соболя точним ударом у сітку замкнув Ілля Корнєв. Проте на 27-й хвилині Шахтар знову вийшов вперед і більше не втрачав своєї переваги. Це Ісмаїлі підібрав круглого після виконання кутового і з рикошетом від Євгена Зубейка поцілив у чужу рамку.

Через чотири оберти секундної стрілки Факундо Феррейра подвоїв перевагу господарів, коли точний навіс виконав Даріо Срна. Завдяки голам на 54-й і 57-й хвилинах Тайсон оформив хет-трик - спершу йому асистував Феррейра, а потім - Марлос.

Автор попередньої результативної передачі зробив рахунок 6:1. "Гірники" успішно організували контратаку, яку забитим м'ячем завершив бразилець. Довів результат до ще більш непристойного Едуардо, який завершив комбінацію за участю Тайсона і Феррейри. Останній же гол у ворота Металіста провів Бернард. Ще один гольовий пас собі в актив записав Марлос.

Перемога дозволила Шахтарю обійти Динамо: у обох команд по 52 очки, але донеччани виграли у киян у першому колі, тому стали лідером чемпіонату. Динамо свій матч 20-го туру проведе завтра з Олександрією на виїзді.

Шахтар - Металіст 8:1

Голи: Тайсон, 6, 54, 57, Ісмаїлі, 27, Феррейра, 31, Марлос, 67, Едуардо, 86, Бернард, 89 - Корнєв, 16

Шахтар: П'ятов, Ісмаїлі, Ордець, Кривцов, Срна (Едуардо, 63), Степаненко (Дентіньо, 65), Малишев, Тайсон, Коваленко (Бернард, 46), Марлос, Феррейра

Металіст: Ільющенков, Бобко, Даценко, Полянський, Зубейко, Кас'янов, Ралюченко (Рижук 60), Третьяков (Барилко, 63), Корнєв (Синиця, 66), Соболь, Прийомов