8 грудня 2016, четвер

Шахтар-Севілья 2:2. Події по хвилинах

Шахтар зустрічається з чинним переможцем Ліги Європи

НВ розповідало про події як самого першого матчу півфіналу Ліги Європи між українським Шахтарем та іспанською Севільєю, так і навколо нього.

Коли і де дивитися матч Шахтар-Севілья

Шахтар почав свій шлях, як і Севілья, в Лізі чемпіонів. Команди посіли в своїх групах треті місця, після чого перемістилися в плей-офф Ліги Європи. В 1/16 турніру Шахтар пройшов Шальке, слідом за ним Гірники відправили з єврокубків бельгійський Андерлехт, а на стадії чвертьфіналу у двох матчах обіграли Брагу. Севілья на шляху до півфіналу пройшла норвезький Мольде, швейцарський Базель і Атлетик з Більбао.

У 1/8 фіналу Кубка УЄФА команди грали між собою в 2007 році. Перший матч в Іспанії закінчився з рахунком 2:2. У повторній грі воротар гостей Андреас Палоп забив гол на останній хвилині зустрічі, чим перевів гру в додатковий час. Тоді переможний гол забив Ернесто Шевантон, а Севілья в підсумку виграла трофей.

По причині травм за Севілью не зможуть зіграти Рамі, Тремулінас, Рейес і Вітоло. В Шахтаря відсутні Фред (дискваліфікація) і Азеведо - травма коліна.

Раніше півзахисник Севільї Євген Коноплянка назвав захисника Ярослава Ракицького найнебезпечнішим футболістом у складі Шахтаря.