5 грудня 2016, понеділок

Шахтар розгромив Мальме і поправив своє положення в Лізі чемпіонів

Шахтар вийшов на третє місце в групі G

Донецький клуб переграв шведського суперника в рамках четвертого туру групового етапу головного єврокубка.

Господарі володіли повною перевагою, але відкрити рахунок зуміли майже на кінець півгодини гри. Удар головою Олександра Гладкого парирував воротар, однак після добивання ногою форварда донеччан м'яч все-таки опинився у воротах.

На початку другого тайму Шахтар заробив право на пенальті за фол на Алексі Тейшейрі. Даріо Срна успішно виконав 11-метровий удар.

Рахунок 3:0 став на 55-й хвилині, коли Едуардо підкоригував головою удар Бернарда з-за меж штрафної площі.

На 73-му оберті секундної стрілки Алекс Тейшейра все-таки відзначився в матчі. Срна прострілив з правого флангу, Тайсон пробив прямо у воротаря, проте кращий бомдардир "Гірників" першим встиг на добивання.

Перемога дозволила Шахтарю вийти на третє місце в групі G за рахунок додаткових показників - український клуб і Мальме мають по три очки в активі.

Шахтар - Мальме 4:0
Голи: Гладкий, 29, Срна, 48 (з пенальті), Едуардо, 55, Алекс Тейшейра, 73

Шахтар: Каніболоцький, Срна, Ракицький, Кучер, Азеведо, Степаненко, Фред (Тайсон, 69), Бернард (Коваленко, 75), Марлос, Тейшейра, Гладкий (Едуардо, 46)

Мальме: Віланд, Тіннерхольм, Бенгтссон, Арнасон, Конате, Родіч, Левицькі (Ракіп, 11), Аду, Бергет (Йотун, 46), Розенберг, Джурджіч (Ейркрем, 74)

Попереджені: Степаненко, Срна, Кучер, Алекс Тейшейра - Арнасон, Йотун

Вилучений: Арнасон, 89