23 червня 2017, п'ятниця

Шахтар розгромив Брагу та здобув путівку до півфіналу Ліги Європи

Шахтар пробився у четвірку кращих команд Ліги Європи

В рамках матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи Шахтар у Львові крупно обіграв португальську Брагу з рахунком 4:0 і за сумою двох матчів з рахунком 6:1 вийшов у півфінал.

На перших хвилинах донецька команда позначила намір грати на контратаках. Але на 24-й хвилині господарі заробили право на пенальті, який реалізував Даріо Срна. Через трохи часу "Гірники" могли подвоїти рахунок, однак Факундо Феррейра потрапив у стійку.

На 42-й хвилині Шахтар все-таки домігся того, що результат став 2:0. Це Рікардо Феррейра зрізав м'яч у свої ворота після подачі з флангу. Після цього гостям вже необхідно було забивати три голи, щоб пробитися до півфіналу.

Тим не менш, на початку другого тайм підопічні Мірчі Луческу в третій раз відзначилися взяттям воріт. Марлос віддав на Срну, а той з флангу прострілив - Коваленко класно замкнув передачу партнера. Трохи згодом вже Малишев міг зробити рахунок 4:0, але воротар Браги виявився напоготові.

І все ж Шахтар зумів відправити четвертий м'яч у ворота Матеуса. І знову відзначився автоголом Рікардо Феррейра. Цього разу зробив простріл Тайсон.

Шахтар - Брага 4:0 (перший матч - 2:1)
Голи: Срна, 25 (з пенальті), Рікардо Феррейра, 42, 73 (обидва - в свої ворота), Коваленко, 50

Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ордець, Ісмаїлі, Малишев, Степаненко, Марлос (Едуардо, 77), Коваленко (Бернард, 86), Тайсон (Дентіньо, 78), Факундо Феррейра

Брага: Матеус, Гояно, Рікардо Феррейра, Болі (Пінту, 78), Джаван, Жозуе, Луїс (Мауро, 78), Вукчевіч, Сілва, Хассан, Едуарду (Стоїлькович, 57)

Попереджені: Болі, Матеус, Луїс