5 грудня 2016, понеділок

Шахтар провів перший матч під час американського турне - відео

"Гірники" не втримали перемогу над Флуміненсе

В рамках турніру Florida Cup український клуб розійшовся миром у своєму дебютному поєдинку на зборах в США із бразильським Флуміненсе - 1:1.

Як повідомляє офіційний сайт Шахтаря, у першому таймі суперники не забивали м'ячів. Наставник донеччан Мірча Луческу виставив в основі півзахисників Віктора Коваленка і Веллінгтона Нема, а також нападника Факундо Феррейру.

На 48-й хвилині "Гірники" відкрили рахунок, коли після передачі Алекса Тейшейри Феррейра пробив у ворота опонентів.

Флуміненсе відновив рівновагу за вісім хвилин до кінця основного часу: Феліпе Аморім відірвався від Матвієнка і відпасував на Магно Алвеса, а той потрапив точно в сітку.

Наступний поєдинок на турнірі Шахтар проведе 21 січня проти бразильського Корінтіанса.

Шахтар – Флуміненсе 1:1

Голи: Феррейра, 48, Магно Алвес, 82

Шахтар: П'ятов (Каніболоцький, 46), Срна (Кобін, 79), Кучер (Ордець, 64), Ракицький (Матвієнко, 79, Кривцов, 85), Ізмаїлі (Шевчук, 64), Степаненко (Малишев, 64), Веллінгтон (Дентіньо, 46), Тейшейра (Арабідзе, 79), Коваленко (Фред, 46), Тайсон (Марлос, 46), Феррейра (Гладкий, 64)

Флуміненсе: Кавальєрі (Жуліо Сезар, 61), Веллінгтон Сілва (Жонатан, 46), Гум (Енріке, 66), Марлон Сантос (Ногейра, 46), Лео (Айртон, 46), П'єр (Даніел, 46), Сісеро (Едсон, 70), Дієго Соуза (Магно Алвес, 77), Освальдо (Феліпе Аморім, 64), Маркос Жуніор (Густаво Скарпа, 46), Рішарлісон (Роналдіньо, 59)

Раніше легендарний воротар Шахтаря взяв участь у матчі всіх зірок в США.