2 грудня 2016, п'ятниця

Шахтар пройшов в 1/8 фіналу Ліги Європи

Підопічні Луческу заслужили перемогу

Донецький Шахтар обіграв Шальке в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи з рахунком 3:0.

Шахтар більш обережно почав перший тайм, подовгу намагаючись розігрувати м'яч, але поступово, коли вектр гри сформувався, а Шальке втратив кілька моментів на перших хвилинах, донецький клуб прийшов до контратакуючої манери гри.

Тайсон мав чудову нагоду забити вже на дев'ятій хвилині, але удар у бразильця відверто не вийшов, а от позиція була прекрасна.

Через дві хвилини м'яч знову мав можливість потрапити у ворота Ферманна, але на цей раз ніхто з футболістів Шахтаря не відреагував на небезпечну передачу Срни з кута поля.

В середині тайму Шахтар провів чергову контратаку, наприкінці якої Марлос забив м'яч п'ятою. Дуже красивий і ефектний гол. Шальке стривожився, перед командою зросла завдання забити мінімум двічі. До перерви у німців вирівняти рахунок не вдалося, а тому всі надії залишилося покласти на другу половину матчу.

Але у другому таймі Шахтар показав зразковий футбол з точки зору контратакуючої гри. Ще двічі Ферманну довелося діставати м'яч з воріт. Спочатку німецького голкіпера засмутив Феррейра, а потім Коваленко.

Шальке — Шахтар 0:3
Голи: Марлос, 27, Феррейра, 63, Коваленко, 77

Шальке: Ферманн — Жуніор, Матіп, Нойштедтер, Колашинац (Аого, 46) — Гайс, Горетцка (Ді Санто, 45+2) — Сане, Бельханда, Шопп (Сем, 58) — Хунтелаар

Шахтар: Пятов — Срна, Кривцов, Ракицький, Ізмаїл — Малишев, Степаненко — Коваленко, Тайсон (Едуардо, 80), Марлос (Веллінгтон, 74) — Феррейра (Борячук, 89)

Попередження: Горетцка — Ізмаїл, Тайсон, Степаненко, Марлос

Раніше Локомотив поступився Фенербахче і вибув з Ліги Європи.