9 грудня 2016, п'ятниця

Шахтар пробився до чвертьфіналу Ліги Європи

Шахтар зумів виграти в обох матчах дуелі з Андерлехтом

У повторному матчі 1/8 фіналу Ліги Європи Шахтар на виїзді переміг Андерлехт 1:0 і за сумою двох поєдинків з рахунком 4:1 пройшов у чвертьфінал.

Гра рясніла жорсткою та подекуди грубою грою. По завершенні її першої половини арбітр Антоніо Матеу пред'явив відразу чотири жовтих картки, дві з яких дісталися захиснику і хавбеку гостей відповідно Олександру Кучеру та Марлосу.

На 22-й хвилині господарі змогли відправити м'яч у сітку чужих воріт, але рефері зафіксував офсайд.

Шахтар свідомо поступився ініціативою супернику, але той рідко отримував можливість створити гостроту біля володінь Андрія П'ятова. Після перерви парад жовтих карток продовжився, і Кучер отримав другий "гірчичник", в результаті чого був вилучений з поля.

На щастя для донеччан, вони перебували в меншості лише дві хвилини, адже потім пряму червону картку отримав Кара Мбоджи. Забити єдиний м'яч у матчі зуміли саме "Гірники": Едуардо вивели на ударну позицію по правій стороні штрафного майданчика, і той відправив снаряд у сітку.

0:1 - Шахтар вийшов у чвертьфінал Ліги Європи.

Андерлехт - Шахтар 0:1 (перший матч - 1:3)
Гол: Едуардо, 90 + 3

Андерлехт: Прото, Нахар, Мбоджі, Нейтінк (Сілла, 78), Десхахт, Баджи (Тілеманс, 70), Дефур, Прат, Ачімпонг, Езекіль (Хассан, 70), Окака

Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Малишев, Степаненко, Коваленко (Ордець, 88), Марлос, Тайсон (Дентіньо, 83), Феррейра

Попереджені: Нейтінк, Дефур, Десхахт, Езекіль - Марлос, Кучер, Степаненко

Вилучені: Мбоджі, 86 - Кучер, 84 (друге попередження)