5 грудня 2016, понеділок

Шахтар поступився у другому матчі американського турне - відео

Шахтар поки що не знає перемог на Кубку Флориди

Донецький клуб програв бразильському Корінтіансу у другому поєдинку Кубка Флориди з рахунком 2:3.

Як повідомляє офіційний сайт Шахтаря, команда із Сан-Паулу вийшла вперед вже на 12-й хвилині, коли перехопила м'яч після невдалої передачі Андрія П'ятова, і Данило забив у порожні ворота.

"Гірники" відновили рівновагу через 12 обертів секундної стрілки - це Нем асистував Тайсону, а той зміг відірватися від суперників і вразити чужі ворота.

Однак на 36-й хвилині Корінтіанс знову повів у рахунку: Ромеро скористався передачею Малкома і записав гол собі в актив. Наприкінці першої половини гри Ромеро зробив дубль.

Все, що зумів донецький колектив за другий тайм - це звести відставання до мінімуму завдяки результативному удару Віктора Коваленка.

Корінтіанс – Шахтар 3:2

Голи: Тайсон, 23, Коваленко, 81 -  Данило, 12, Ромеро, 36, Ромеро, 44

Раніше Шахтар провів перший матч під час американського турне, зігравши 1:1 проти Флуміненсе.