10 грудня 2016, субота

Шахтар здобув єврокубкову весну

Шахтар програв ПСЖ, але вирішив завдання виходу в плей-офф Ліги Європи

Українська команда програла на виїзді ПСЖ з рахунком 0:2 в рамках шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів, але пробилася в плей-офф Ліги Європи.

Суперники активно почали у першу чверть години, але моменти Едуардо - у гостей, а також Ібрагімовича - у господарів не втілилися в забиті м'ячі. У час, що залишився до перерви, рахунок залишався нульовим.

Дебют другого тайму залишився за ПСЖ, який пробив ворота Каніболоцького на 57-й хвилині. Це Лукас Моура наніс прицільний постріл у нижній кут воріт Шахтаря.

"Гірники" намагалися переламати хід поєдинку, що складався невдало, але не досягли успіху. У підсумку донеччани пропустили ще один гол на 86-й хвилині, коли Ібрагімович пробив у сітку воріт суперника після пасу Лукаса Моури - 2:0.

Цей рахунок протримався до фінального свистка арбітра. Незважаючи на поразку, Шахтар виступить в плей-офф Ліги Європи, оскільки Мальме, який програв у паралельній грі Реалу з рахунком 0:8, не зумів обійти українського конкурента і вийти на третє місце в групі A.

ПСЖ - Шахтар 2:0
Голи: Лукас Моура, 57, Ібрагімович, 86

ПСЖ: Трапп, ван дер Віль, Маркіньос, Давид Луїс, Курзава, Стамбулі, Рабьо, Матуіді (Ді Марія, 68), Лукас Моура (Нкунку, 87), Ібрагімович, Лавессі (Кавані, 69)

Шахтар: Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Марлос (Коваленко, 74), Алекс Тейшейра, Тайсон (Бернард, 69), Едуардо (Дентіньо, 78)

Попереджені: Лавессі - Срна, Ісмаїлі, Ракицький